Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Group
sl: Skupina

en: List
sl: Seznam

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: String
sl: Niz
