Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: List
sq: Lista

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: String
sq: Vargu
