Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: List
sr: Листа

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: String
sr: Стринг

en: Template
sr: Шаблон

en: Bundle
sr: Пакет
