Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Group
te: సమూహం

en: List
te: జాబితా

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Weight
te: భారం

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: String
te: పదబంధం

en: Source
te: మూలం
