Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Group
am: ቡድን

en: List
am: ዝርዝር

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: String
am: ሕብረቁምፊ

en: Source
am: ምንጭ

en: Bundle
am: ቅርቅብ
