Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Group
ar: المجموعة

en: List
ar: لائحة

en: Project
ar: المشروع

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Weight
ar: الوزن

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Updated
ar: التحديث

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Fields
ar: الحقول

en: String
ar: المقطع

en: Template
ar: القالب

en: Source
ar: المصدر

en: Bundle
ar: الحزمة
