Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Group
bg: Група

en: List
bg: Списък

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Updated
bg: Обновено

en: Text
bg: Текст

en: Email
bg: Е-поща

en: String
bg: Стринг

en: Template
bg: Шаблон

en: Source
bg: Източник
