Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: File
bn: ফাইল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: Weight
bn: ভর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Email
bn: ইমেইল

en: Fields
bn: ফিল্ড
