Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Group
el: Ομάδα

en: List
el: Λίστα

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Text
el: Κείμενο

en: Fields
el: Πεδία

en: String
el: Φράση

en: Source
el: Πηγή

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Entity reference
el: Αναφορά οντότητας
