Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Group
gu: સમૂહ

en: List
gu: સૂચિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Text
gu: લખાણ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: String
gu: સ્ટ્રીંગ

en: Bundle
gu: બંડલ
