Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (24 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Group
hi: समूह

en: List
hi: सूची

en: Project
hi: परियोजना

en: File
hi: फ़ाइल

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Date
hi: तारीख

en: Weight
hi: मान

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Name
hi: नाम

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Label
hi: लेबल

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Text
hi: लेख

en: ID
hi: आईडी

en: Email
hi: ईमेल

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: String
hi: स्ट्रिंग

en: Template
hi: फर्मा

en: Source
hi: स्रोत

en: Bundle
hi: पोटली

en: Entity reference
hi: इकाई संदर्भ
