Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Group
hu: Csoport

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Project
hu: Projekt

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Options
hu: Lehetőségek

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Items
hu: Tételek

en: Template
hu: Sablon

en: Operation
hu: Művelet

en: Source
hu: Forrás

en: (disabled)
hu: (tiltott)

en: Add Group
hu: Csoport hozzáadása

en: Execute
hu: Végrehajt

en: Migration
hu: Költöztetés

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Mappings
hu: Leképzés

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név
