Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Group
jv: Grup

en: List
jv: Daftar

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Text
jv: Teks

en: Fields
jv: Field

en: String
jv: Tembung
