Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Group
ka: ჯგუფი

en: List
ka: სია

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Fields
ka: ველები

en: Source
ka: წყარო
