Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Group
lt: Grupė

en: List
lt: Sąrašas

en: Project
lt: Projektas

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: Email
lt: El. paštas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: API Key
lt: API raktas

en: String
lt: Eilutė

en: Template
lt: Šablonas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Bundle
lt: Paketas

en: Entity reference
lt: Nurodyta esybė
