Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Group
lv: Grupa

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Project
lv: Projekts

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Email
lv: E-pasts

en: Options
lv: Iespējas

en: Items
lv: Vienumi

en: Operation
lv: Operācija

en: Source
lv: Avots

en: (disabled)
lv: (atslēgts)

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Migration
lv: Migrācija

en: Bundle
lv: Komplekts
