Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: List
ml: പട്ടിക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Name
ml: പേര്

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: String
ml: സ്ട്രിങ്ങ്
