Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Text
mn: Текст

en: Email
mn: Имэйл

en: String
mn: Тэмдэгт
