Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ
