Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Group
pt: Grupo

en: List
pt: Lista

en: Project
pt: Projeto

en: File
pt: Arquivo

en: Edit
pt: Editar

en: Date
pt: Data

en: Weight
pt: Peso

en: Image
pt: Imagem

en: Name
pt: Nome

en: Field
pt: Campo

en: Label
pt: Rótulo

en: Updated
pt: Atualizado

en: Text
pt: Texto

en: Fields
pt: Campos

en: API Key
pt: Chave de API

en: Template
pt: Modelo

en: Source
pt: Fonte

en: Migration
pt: Migração

en: Bundle
pt: Pacote

en: Entity Type
pt: Tipo de entidade

en: Entity reference
pt: Referência de entidade

en: No projects found
pt: Nenhum projeto encontrado

en: Entity reference revisions
pt: Revisões de referência da entidade
