Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Text
se: Teaksta

en: Fields
se: Giettit
