Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Link
th: ลิงค์

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Text
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: String
th: ข้อความ

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Migration
th: การโยกย้าย

en: Bundle
th: กลุ่ม
