Migrate generator (8.x-1.1-alpha3) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Name
lv: Nosaukums

en: Export
lv: Eksportēt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Create
lv: Izveidot

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Fields
lv: Lauki

en: here
lv: šeit

en: File format
lv: Faila formāts

en: Migration
lv: Migrācija

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
lv: Skatiet <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">PHP datumu formātu dokumentāciju</a>.
