Migrate generator (8.x-1.1-beta1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།
