Migrate generator (8.x-1.1-beta1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Name
kk: Аты

en: Export
kk: Экспорт

en: Update
kk: Жанарту

en: Create
kk: Қосу

en: Fields
kk: Өрістер
