Migrate generator (8.x-1.1-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц
