Migrate generator (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Name
bo: མིང

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: here
bo: འདིར།

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག

en: Absolute URL
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཧྲིལ་བོ
