Migrate generator (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Name
eo: Nomo

en: Export
eo: Eksportu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: ID
eo: Identigilo

en: Create
eo: Kreu

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Fields
eo: Kampoj
