Migrate generator (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Name
my: အမည်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ
