Migrate generator (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: Date/time format
ta: நாள் / நேரம் வடிவம்
