Migrate generator (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Name
sv: Namn

en: Export
sv: Exportera

en: Update
sv: Uppdatera

en: Create
sv: Skapa

en: Date format
sv: Datumformat

en: Fields
sv: Fält

en: here
sv: här

en: Delimiter
sv: Avgränsare

en: File format
sv: Filformat

en: Migration
sv: Migrering

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args

en: Absolute URL
sv: Fullständig URL

en: Date/time format
sv: Datum-/tidsformat

en: Export CSV
sv: Exportera CSV
