Migrate generator (8.x-1.5) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Name
he: שם

en: Export
he: יצוא

en: Update
he: עדכון

en: Create
he: יצירה

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Fields
he: שדות

en: Delimiter
he: מפריד

en: Migration
he: מיגרציה
