Migrate generator (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Name
sk: Názov

en: Export
sk: Exportovať

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Fields
sk: Polia

en: here
sk: tu

en: Delimiter
sk: Oddeľovač

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args

en: Enclosure
sk: Textový kvalifikátor

en: Absolute URL
sk: Absolútna URL
