Migrate generator (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Name
nl: Naam

en: Export
nl: Exporteren

en: Update
nl: Bijwerken

en: Create
nl: Aanmaken

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Fields
nl: Velden

en: here
nl: hier

en: Delimiter
nl: Scheidingsteken

en: File format
nl: Bestandsformaat

en: Migration
nl: Migratie

en: this
nl: dit

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: Date/time format
nl: Datum-/tijdnotatie

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
nl: Zie voor meer informatie over datumindelingen de <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">PHP-documentatie</a>.
