Migrate generator (8.x-2.2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Name
bs: Ime

en: Export
bs: Izvezi

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: Date format
bs: Format datuma

en: Fields
bs: Polja
