Migrate generator (8.x-2.3) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Name
bg: Име

en: Export
bg: Експорт

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: Create
bg: Създаване

en: Date format
bg: Формат на датата

en: here
bg: Тук
