Migrate generator (8.x-2.3) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Name
et: Nimi

en: Export
et: Ekspordi

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Create
et: Loo

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Fields
et: Väljad

en: here
et: siin

en: Migration
et: Migreerimine

en: Absolute URL
et: Absoluutne URL

en: Date/time format
et: Kuupäeva/kellaaja formaat
