Migrate generator (8.x-2.3) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Create
lt: Kurti

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: here
lt: čia

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: File format
lt: Failo formatas
