Migrate generator (8.x-2.4) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Name
be: Імя

en: Export
be: Экспарт

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Create
be: Стварыць

en: Date format
be: Фармат даты

en: Fields
be: Палі
