Migrate generator (8.x-2.4) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Name
el: Όνομα

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Create
el: Δημιουργία

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Fields
el: Πεδία

en: here
el: εδώ

en: Absolute URL
el: Απόλυτο URL

en: Date/time format
el: Μορφότυπος ημερομηνίας/ώρας
