Migrate Google Sheets (2.2.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: On
et: Sees

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Migrate
et: Migreeri

en: Migration
et: Migreerimine
