Migrate Google Sheets (2.2.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Migrate
uk: Міграція

en: Migration
uk: Перенесення...
