Migrate Google Sheets (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Migrate
fi: Muuta

en: Migration
fi: Migraatio
