Migrate Google Sheets (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: On
hu: Be

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Migrate
hu: Költöztetés

en: Migration
hu: Költöztetés
