Migrate Google Sheets (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Migrate
pl: Migracja

en: Migration
pl: Migracja
