Migrate Plugins (2.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: About
az: Haqqında

en: Migration
az: Miqrasiya

en: Created timestamp
az: Yaradılmış vaxt damğası
