Migrate Plugins (2.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Type
id: Jenis

en: Create new revision
id: Buat revisi baru

en: About
id: Tentang

en: Migration
id: Migrasi

en: Created timestamp
id: Tanda waktu pembuatan
