Migrate Plugins (2.0.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Type
ja: タイプ

en: Create new revision
ja: 新しいリビジョンの作成

en: Block ID
ja: ブロックID

en: About
ja: アバウト

en: Migration
ja: マイグレーション

en: Created timestamp
ja: 生成時のタイムスタンプ

en: Modified timestamp
ja: 変更日時のタイムスタンプ

en: Revision authored by (uid)
ja: リビジョン投稿者 (uid)
