Migrate Plugins (2.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: About
et: Programmist

en: Migration
et: Migreerimine

en: Created timestamp
et: Loomise aeg

en: Modified timestamp
et: Muutmise aeg

en: Revision authored by (uid)
et: Redaktsiooni autor (uid)
