Migrate Plugins (2.0.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Block ID
hu: Blokk ID

en: About
hu: Leírás

en: Migration
hu: Költöztetés

en: Created timestamp
hu: Létrehozás időbélyege

en: Authored by (uid)
hu: (uid) a szerző

en: Modified timestamp
hu: Módosított időbélyeg

en: Revision authored by (uid)
hu: Változat szerzője (uid)
